КОЖНІЙ ПТАШИНІ ПО ХАТИНІ

З метою збереження видового різноманіття та чисельності диких птахів, залучення уваги батьків та дітей до охорони птахів в Сколівській школі-інтернат І-ІІІ ступенів відбулося свято зустрічі птахів.

Після розвішування годівничок та шпаківень, на екологічній хвилинці школярі розказували про те, як люди повинні ставитися до птахів, що може зробити людина для птахів і чого вона не повинна робити. З розповіді представників нацпарку учнів дізналися, з якого ж будівельного матеріалу будують свої чудові будиночки пташки і яких шедеври від птахів можна очікувати. А ще, дітвора наввипередки демонструвала свої знання народних звичаїв, промовляючи українські приказки, примовки та заклички пов'язані з птахами.

Метою такого виховного заходу було розширити і поглибити знання дітей про птахів нашого краю.

Марина Приндак,
іннженер з еколого-освітньої роботи