Конкурс на кращий малюнок і твір за темою «Людина і Ліс»

З метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у молоді шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі НПП «Сколівські Бескиди» проводить конкурс на кращий дитячий малюнок і твір за темою «Людина і ліс».

Умови конкурсу: конкурс на кращий малюнок «Людина і Ліс» проводиться для учнів 1-4 класів, конкурс на кращий твір за темою «Людина і Ліс» проводиться для учнів 5-8 класів.
Організатори конкурсу: Львівське обласне управління лісового і мисливського господарства, національний природний парк «Сколівські Бескиди» та відділ освіти Сколівської РДА.
Мета конкурсу: Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.
Завдання конкурсу:
• формування екологічної свідомості особистості;
• ознайомлення лісівничими і екологічними проблемами регіону;
• розширення і поглиблення знань з основ лісівництва;
• виявлення обдарованої і талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівниками;
• активізація лісівничо-просвітницької діяльності.
Тематика конкурсу:
• збереження довкілля і охорона природи;
• формування в суспільстві екологічного світогляду;
• виховання екологічної культури;
• поширення знань про роль лісів в житті людини.
До участі в конкурсі запрошуються учні шкіл та вихованці гуртків Сколівського району. Матеріали конкурсу будуть використані у брошурах і буклетах про національний природний парк без згоди автора. При використання цих матеріалів НПП «Сколівські Бескиди» зберігає авторство виконавця.
Для переможців конкурсу передбачені грошові винагороди
За перемогу в конкурсі на кращий екологічний малюнок «Людина і Ліс»:
1 місце – 400 грн.
2 місце – 350 грн.
3 місце – 300 грн.
За перемогу в конкурсі на кращий твір з темою «Людина і Ліс»
1 місце – 400 грн.
2 місце – 350 грн.
3 місце – 300 грн.

Оформлення матеріалів
На конкурс подаються рукописні роботи, виконані на аркушах формату А-4. Об’єм твору не повинен перевищувати 3 сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого розміру в т.ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати назву твору, прізвище та ім’я автора, школа і клас.
Критерії оцінки твору
При оцінювання творів враховуються розуміння автором вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю.
Твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми пов’язані з лісами нашої країни та можливі шляхи їх вирішення.
Роботи, які приймають участь в конкурсі, назад не повертаються.
Останній термін подачі матеріалів 27 березня 2018 року. Підведення підсумків – 28 березня 2018 року. Матеріали на конкурс подавати з адресою: НПП «Сколівські Бескиди» вул.. Кн.Святослава 3, м. Сколе.

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи