Конкурс «Життя без сміття»

Протягом листопада 2019 року проводився конкурс, присвячений Всесвітньому дню переробки, який прийнято відзначати 15 листопада, і який був організований Департаментом екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Метою конкурсу було формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, привернення уваги до актуальної проблеми сучасності – засмічення, значення шляхів подолання даної проблеми.
Конкурс проводився на добровільних засадах для учнів 1-9-х класів Сколівських загальноосвітніх навчальних закладів.

27.11.2019 р. журі конкурсу у складі представників НПП «Сколівські Бескиди» та відділу освіти Сколівської РДА об′єктивно оцінили роботи учасників роботи учасників та визначили переможців.
Номінація «Малюнок»
1. Полянчич Марія – 4 кл., Яромій Романна – 5 кл., с. Плав′я-Вадрусівка;
Ілечко Володимир – 3 кл., с. Корчин.
Номінація «Плакат»
Наливайко Маріанна – 12 р., БДЮТ, м. Сколе;
Мущинка Марта – 12 р., с.Жупани.
Номінація «Відеопрезентація»
Колективна робота учнів ЗЗСО I-III ст. с. Підгородці

Дані роботи направлені до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Результати конкурсу будуть оголошені на офіційному вебсайті не пізніше, ніж через 10 робочих днів після його завершення.

Відділ екологічної освіти