Ескурсія для корчинських школярів

Гарного літнього дня, 05 червня поточного року, були проведені екскурсії на садибі Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди» для учнів Корчинської ЗОШ I-III ст. 2- 4 класів (вчителі Лопотич Н.І., Тимчишин Н.І., Зусько Л.Т.), а також у рамках «Літньої школи» для 5-9 класів Корчинської ЗОШ I-III ст. (вчителі Ільницька М.О., Осифляк С.М., Павчак О.В.).

Учні мали можливість ознайомитися з основними напрямками діяльності лісництва.

Лісничий Масендич С.О. ознайомив учнів зі структурою розсадника, способами розмноження та асортиментом деревних порід. Відвідувачі оглянули парники, де шляхом зеленого живцювання розмножують самшит вічнозелений, туя західна та інші деревні рослини. Не залишилися поза увагою і ландшафтні композиції.

На завершення помічник лісничого Корчинський І.В. пригостив дітей чаєм з трав’яних рослин, які вирощені на садибі лісництва.

Після закінчення цікавої екскурсії, яка тривала більше години, дітлахи сфотографувалися на згадку про екскурсію в лісництві.
«Нам дуже сподобалося у Крушельницькому лісництві! Екскурсія була насиченою і пізнавальною. Було дуже цікаво!» ‒ дякували учні за такий приємний і корисний захід та висловили побажання обов’язково відвідати лісництво знову.

Ігор Корчинський,
помічник лісничого Крушельницького лісництва