Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Доторкнутись до природи


У Майданському лісництві, де знаходиться субпопуляція зубра європейського є дуже добрі умови для екскурсій дикою природою та спостережень за тваринами. Побачити стадо зубрів у дикій природі- - це неймовірні і незабутні враження, адже не випадково ця тварина є символом сили і незалежності. Більше трьох десятків велетнів не по інший бік клітки, а майже поряд.
У даний час тут є 33 особини зубрів, які живуть в умовах «дикої природи». Зубр є найбільшим ссавцем в Європі, маса дорослого самця досягає 1000 кілограмів, а висота в плечах - майже 2 метри. У минулому він був поширений на всьому європейському континенті, за винятком деяких районів Іспанії, Італії та північної Скандинавії.

Спостереження за зубрами відбувається на природі в супроводі інспекторів з ОПЗФ, які супроводжують туристів в пошуках і очікуванні зубрів. Вони мають значний досвід в пошуку тварин, можуть легко визначити їх місце перебування, де їх знайти. Екскурсія триває приблизно 4-5 годин (від с.Майдан), туристи йдуть гірською місцевістю і за цей час мають можливість побачити багато іншого цікавого, що допомагає їм краще зрозуміти та вивчити природу цього гірського краю. Мають змогу побачити різні рідкісні види рослин та побачити сліди лісових мешканців. Це не просто екскурсія, а справжній досвід, отримання нових знань.

Також туристи можуть дізнатися інформацію про зубрів з даних, зібраних камерами спостереження, які встановлені у лісі,та з фотографій які були зроблені працівниками установи. Це також дає змогу дізнатися більше про життя тварин на природі.
Недалеко від лісових мешканців, є можливість переночувати на природі в наметах, та у відведених спеціальних місцях розвести вогнище. Це унікальний відпочинок в самому серці природи, де можна почути фантастичні звуки та спостерігати за заходом і сходом сонця.
Проведений час на території перебування зубрів буде незабутнім та цікавим. Ми завжди раді нашим гостям.

Василь Головчанський,
помічник лісничого
Майданського лісництва

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт