До пожежонебезпечного періоду у 2018 році готові.

На виконання наказу Львівського ОУЛМГ від 05.03. 2018 № 41 НПП «Сколівські Бескиди » інформує , що на засіданні координаційної ради НПП розглянуто питання про стан охорони лісів від пожеж за 2017 рік, розроблено і затверджено заходи по підготовці до пожежонебезпечного періоду 2018 року. По установі видано наказ №41 від 05 березня 2018 року « Про стан охорони лісів від пожеж і підготовку НПП « Сколівські Бескиди» до пожежонебезпечного періоду 2018 року.

Технічна документація по охороні лісів від пожеж по НПП «Сколівські Бескиди» підготовлена згідно існуючих вимог. Видано накази по НПП :
-№ 43 від 05.03.2018 року «Про закріплення відповідальних осіб за протипожежний стан»,
-№ 42 від 05.03.2018року «Про створення добровільної пожежної дружини»,
-№ 44 від 05.03.2018 року «Про створення резерву ПММ»,
-№ 45 від 05.03.2018 року «Про створення технічної комісії та проведення перевірки готовності підрозділів до пожежонебезпечного періоду»
- Розроблено графік чергування працівників парку на пожежонебезпечний період у вихідні та святкові дні, який доведено під розписку. Заведено журнал чергування та повідомлення про виникнення пожеж.
-Видано розпорядження по НПП «Перекрити шлагбауми та перекопати заїзди в ПЗФ»
-Розроблено та затверджено розпорядженням Сколівської РДА мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж на 2018 рік, відповідно до вимог, та видано спільний наказ «Про порядок взаємодії з підрозділами МНС під час гасіння лісових пожеж
-При конторі НПП облаштоване пожежне ДЕПО, в кожному лісництві – опорні протипожежні пункти, які забезпечені відповідним інвентарем та засобами пожежогасіння.
-Пожежна техніка:
2 пожежні автомашини ГАЗ-66, які знаходяться в Підгородцівському лісництві та господарському відділі НПП технічно справні.
- у підрозділах створено добровільні пожежні дружини, проведено навчання та атестацію служби державної охорони та членів добровільної пожежної дружини на знання «Правил пожежної безпеки в лісах України та методів боротьби при гасінні лісових пожеж».
- регулярно проводиться профілактична робота з населенням, з дітьми у школах на протипожежну тематику.

Відділ охорони території