Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Акція «Посади дерево для нащадків!» в урочищі «Зеленівський потік» відбулась!

За ініціативи НПП «Сколівські Бескиди» та відповідно до звернень, небайдужої до історичних пам’яток, громади Підгородецької сільської ради, в ур. «Зеленівський Потік», що на території Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди», працівниками нацпарку було проведено акцію з облагородження та озеленення братської могили воїнів УПА куреня «Бойки» імені Богдана Хмельницького. До заходу запросили місцеву владу, депутатів, громадськість, працівників школи.

Запланований нацпарком захід проведений у рамках Акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках!». Усі роботи були узгоджені з місцевими істориками Щуром Романом Семеновичем та Ульмер Ганною Миронівною.
Розчищення, облагородження та озеленення даного урочища носило особливий характер, оскільки ця братська могила воїнів УПА, раніше була озеленена високорослими деревами – туями колоновидними, які в останні роки створювали тінь над встановленим Мальтійським Хрестом з зображенням Богородиці, що призводило до поступового руйнування.
У акції взяли участь: Мирон Лавришин, Іван Жовнір, Назарій Підгородецький, Володимир Данилович, Олег Стрищак та Леся Джуфер.

Біля братської могили проведено благоустрій території та висаджено декоративні види рослин.
Прохання до відвідувачів історичного місця, де 7 січня 1945 р. відбувся бій воїнів УПА з більшовиками, і де загинули захисники України – не плюндрувати і не засмічувати цю і прилеглу територію.

Леся Джуфер,
провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі