3 березня – Всесвітній день дикої природи

IMG_0616

20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 березня – день прийняття Конвенції про міжнародну торгівлю природними видами фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення – Всесвітнім днем дикої природи.

Відзначення 3 березня Всесвітнього дня дикої природи покликане сприяти приверненню уваги міжнародної спільноти до цінності дикої природи та її різноманітного (екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини.

НПП "Сколівські Бескиди" приєдналось до відзначення цього дня. Зокрема, в екологічному гуртку "Юні друзі природи" буде проведено екологічну лекцію на тему: "Значення природи в житті людини", також в інших школах району буде проведено екологічні вікторини, ігри та екскурсії. На закінчення учні намалюють екологічні плакати на яких відображать взаємозвязок людини і природи.

Прес-служба НПП "Сколівські Бескиди"